English version  Facebook 

Kultūros pasas

         

Teatro renginiai  Kultūros pasui:

 

 

Edukacijos:

"Lėlininko dirbtuvėlė" 

Teatro dailininkės Loretos Skruibienės inicijuota ir vykdoma programa vaikams. Gal būt jūs tas vaikas kuris svajojate pažvelgti į lėlių teatro dailininko dirbtuvę? Jeigu taip- tai ši programa kaip tik jums. Jos metu trumpai išgirsite lėlės atsiradimo istoriją ir išmoksite iš labai paprastų priemonių ir medžiagų susikurti lėlę.

Programos trukmė 45+ min.

Visos medžiagos ir priemonės suteikiamos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Kaukių gamyba"

Tai kaukių kūrybos edukacija pagal lietuviu liaudies pasaką „Katinėlis ir gaidelis“. Teatro dailininkės-režisierės Loretos Skruibienės ir aktorės Jūratės Kundrotienės bendras kūrybinis sumanymas. Programos metu vaikai išklauso aktorės sekamos improvizuotos pasakos. Veliau vaikai kartu su dailininke kuria kaukes iš įvairių medžiagų ir priemonių. Sužino, kas yra kaukės ir kur bei kam jos naudojamos, ir žaismingai kepdami improvizuotą pyragą bei vaidindami improvizuotą pasakos siužetą užbaigia pažintį su lėlių teatru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spektakliai:

 

Interaktyvus edukacinis spektaklis "Lėlių kambario istorija"

Interaktyvus edukacinis spektaklis vaikams “Lėlių kambario istorija” tai teatrinis pasakojimas arba istorija apie vieną mažą mergaitę papuolusią į pasaką kur gyvena karaliai, princai, trys paršiukai ir daug kitų visiems gerai žinomų klasikinių pasakų personažų ir herojų. Tik tie pasakų herojai – skirtingomis lėlių technikomis sukurti (marionetės, gabitinės irk t.). Vaikai bus supažindinami su jomis na ir bus įtraukiami į spektaklio kūrimo procesą. Kartu su aktoriais keliaus mišku ieškodami trijų paršelių namo, pabuvos karalystėje, turės galimybę paliesti vienokią ar kitokią lėlę,su ja vaidinti. Stebintys žiūrovai taip pat neliks be vaidmenų – jiems duosime daug pirštininių lėlių su kuriomis galės vaidinti reikiamus mūsų istorijos siužetinių vingių personažus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Tinginių pasakos" pagal V.V.Landsbergį

Spektaklis “Tinginių pasakos” sukurtas pagal to paties pavadinimo Vytauto V.Landsbergio pasakas. Pjesės autorė ir režisierė Loreta Skruibienė. Tai pasakojimas apie tinginystę ir jos pasekmes.  „Tinginių pasakos“ – šmaikštus pasakojimas apie tinginio Albino kelionę į Tinginėlių kaimą, kuriame jis praleidęs vos dešimties dienų savaitę, grįžta po dešimties metų jau visiškai pasikeitęs...
„...nuo neatmenamų laikų apie Tinginėlių kaimą sklando gausybė legendų ir padavimų. Esą ten saldaus midaus upės teka, o vaniliniai ir šokoladiniai ledai auga tiesiog ant medžių. Dar pasakojama, kad tuose Tinginėliuose niekam nereikia nieko dirbti, nes skaniausi batonai, olandiški sūriai, kepti šokoladiniai grybukai ten ir taip visuose patvoriuose želia it kokios piktžolės. Reikia tik netingėti juos nusiskinti ir suvalgyti.”

Po spektaklio žiūrovų laukia spektaklio aktoriai ir lėlės pokalbiams, diskusijoms, spektaklio kūrimo ir aktorių vaidybos su lėlėmis paslaptimis.

 

 

 

 

 

 

 

Visas šias paslaugas galite užsisakyti  emokykla